Coldrex prášek: návod k použití: recenze, složení, indikace

Koldreks - práškové léčivo rozpustné ve vodě.Lék pro vnitřní použití.

složení, tvar uvolňováním,

balení účinná látka Koldreks:

látku hotra MaksGripp
Paracetamol 0,75 gramů 1000 mg kyseliny askorbové
0,06 g 0,04 gramů
fenylefrin-hydrochlorid 10 mg dávka Pomocný

látka:

  • poskytuje příjemnou chuť kyselinu citrónovou.
  • jako vitamin - minerální doplňky se přidá kukuřičný škrob.
  • náhražka cukru.cyklamát
  • sodný( sladidlo).
  • Koloidní oxid křemičitý( snižuje riziko alergie).
  • Příchutě a barviva.

Balení: 5 nebo 10 vícevrstvé vakuové sáčků v kartonu + anotace na lék.

Výrobce

Irsko. Tyto firmy «GLAXOSMITHKLINE»

Indikace

koldrex používá k odstranění( snížení závažnosti) virových nachlazení a různé příznaky infekce dýchacích cest:

  • překročení kapacity a bobtnání dutin.
  • Fever.
  • migrény.
  • bolest kloubů.
  • Svalové křeče. Kontraindikace

  • přecitlivělost( alergie), na je
    dné nebo více složek přípravku.
  • Nemoci krve. Selhání ledvin
  • .diabetes
  • .
  • těhotenství a kojení.
  • Cirhóza.
  • nitrooční tlak.
  • závažné onemocnění srdce.
  • hypertenze.
  • tyreotoxikóza( nadbytek hormonu štítné žlázy).
  • patologie prostaty. O

Coldrex formulaci více v našem videu:

  1. mechanismu účinku paracetamolu - protizánětlivé léky. Má účinný antipyretický a silný analgetický účinek. Kyselina askorbová
  2. také stimuluje metabolismus, mající mírný antivirový účinek.
  3. Phenylephrine omezuje bolestivý otok dýchacích cest. Také odstraňuje pocit svědění, pálení.Redukuje rhinoreu( rýma).Návod k použití

koldreks v tabletách prášku z paketu musí být kompletně rozpustit v teplé nebo horké vodě( 1 balíček - přibližně 250 ml).Užívejte přípravek bez ohledu na pořadí jídel.

dávkování a délka trvání kurzu byste měli zkontrolovat s lékařem, které jsou jedinečné pro každého.

obvykle nachlazení jmenován na 1 balení jednou až čtyřikrát denně.Je žádoucí sledovat minimální interval mezi přáteli nejméně 4 hodiny.

5 pakety - maximální přijatelná denní dávka. Doba trvání obecného kurzu není delší než 5 dnů.

Nežádoucí účinky

  • nevolnost.
  • Zvýšená žízeň.
  • zvracení.
  • arytmie.
  • Průjem.
  • Snížená hemoglobin.
  • Změna složení krve. Agranulocytóza
  • ( snížený počet bílých krvinek).
  • Pro mnoho bolesti hlavy. Pancytopenie
  • ( snížení normální krevní oběh).
  • záchvaty závratí.
  • hypertenze.
  • zvuky v uších.
  • patologické nervové podráždění.
  • končetiny Třes.
  • Insomnia.
  • možné alergie.

Předávkování

V případě předávkování může být zaznamenána bledá kůže, úplná ztráta chuti k jídlu, silné gastrointestinální poruchy. Navíc je další zvýšení dávky nebezpečné díky kritickému zvýšení tlaku a vzniku toxikózy.

Zvláštní pokyny

  • Je současně s nežádoucím užíváním drogy nežádoucí, nadměrná konzumace čajů nebo kávových nápojů.To může vést k rozvoji zvýšené podrážděnosti, stavu silné nervové excitace.
  • Alkoholické nápoje během terapie zvyšují intoxikaci.
  • Budoucí maminky se musí poradit s lékařem.

Interakce s léčivými přípravky

  • COLDREX není přidělen současně s antidepresivy a beta-blokátory. Po jejich zrušení se také nepoužívají dva týdny léčby.
  • Nežádoucí účinky složek paracetamolu se mohou zvýšit současným užíváním hypnotických léků.
  • Colestramin významně snižuje rychlost absorpce paracetamolových složek. Tablety metoklopramidu a domperidonu ji zvyšují.

Recenze

koldreks v sirupu Negativní:

  • Mnoho vedlejších efektů.
  • Relativně vysoká cena.
  • Vysoká dávka paracetamolu.

pozitivní:

  • Excellent odstraňuje příznaky nachlazení, chřipky.
  • Příjemné chuti.
  • Několik věkových omezení.

Cena za Coldrex

130 - 190 rublů.

analogy

  • Max.
  • Teraflu.
  • Influn.
  • Fervex.

Levné

  • Prostudox( 70 rublů).
  • Flukoldeks-S( asi 80 rublů).

Synonyma léčiv

  • COLDREX - prášek z citrónu;prášek s chutí kukuřice;prášek s medovou chutí.
  • COLDREX: HotRem;MaxGripp;bronchus;junior;Knight;imuno.

Podmínky pro vydávání lékáren

Lékařský recept na přípravek COLDREX se nevyžaduje.

Skladování a skladovatelnost

Přípravek KOLDREKS doporučuje skladovat v suchu, nejlépe v tmavém prostředí, při teplotách od 15 do 27 stupňů Celsia. Vhodné pro 3 roky.

  • Podíl